Abu Dabi Gökyüzü ve Denizin Maviliğinde Kaybolmaya Davet Ediyor

0
85

Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti Abu Dabi, modern çağda bir masal yaşamayı isteyen konuklarını bekliyor.

Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu Etihad Airways, Abu Dabi Uluslararası Havaalanı’ndan başlayan ayrıcalıklı hizmetleri ile konuklarına, rüya gibi bir tatili konforla tamamlama fırsatı sunuyor. Abu Dabi; iklimi, görkemli kum tepeleri, büyüleyici sahilleri ve baş döndürücü şehir yaşantısıyla konuklarına Nisan ve Mayıs aylarında masal tadında bir tatil vaad ediyor.

Gizemli kara parçası, kültürel mirasının yanı sıra her ilgi alanına yönelik benzersiz bir deneyim sunuyor. Hız tutkunları, Abu Dabi’de bulunan dünyanın en büyük Ferrari kompleksi Ferrari World’de bir tura çıkabiliyor veya dünyanın en hızlı roller coaster’ları ile gökyüzünde adrenalin sınırlarını yeniden keşfedebiliyor. Hem gündüz hem gece ziyarete açık olan ve şehrin ihtişamının güçlü bir örneği olan Şeyh Zayed Camisi konuklarına, doyumsuz bir ışık ziyafeti sunuyor. Arap Yarımadası’nın en kozmopolit şehri olan Abu Dabi, yapıları göz dolduran lüks otellerde, doğu misafirperverliği ile konforun tadını çıkarma veya dünyanın ünlü markalarına ev sahipliği yapan alışveriş merkezlerinde doyasıya alışveriş yapma imkânı sunuyor. Şehir, ilkbaharda denizin tadını çıkarmak isteyen konuklarını Yas Adası’ndaki su parklarına, heyecana doymak isteyen macera severleri suya hasretiyle eşsiz bir karakteristik hal almış çöl safarilerine, golf severleri ise muhteşem sahiller boyunca uzanan sahalarında golf tutkusunu yeniden tanımlamaya davet ediyor.

Dünya çapında bir üne sahip bu şehirden, hayat boyu unutulmayacak anılarla dönmek isteyenler için Etihad Airways, Ekonomi Sınıfı uçuşlarda 308 Avro, Business Class uçuşlarda ise 1223 Avro’dan başlayan fiyatlarla seyahat etme fırsatı sunuyor. Etihad Airways’in misafirlerine sunduğu ayrıcalıklar hakkında bilgi için www.etihad.com.tr adresini ziyaret edebilir veya seyahat acentanıza danışabilirsiniz.

Etihad Airways Hakkında

2003 yılında Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu şirketi olarak kurulan Etihad Airways, 2015 yılında 17,4 milyon yolcu taşıdı. Orta Doğu, Avrupa, Amerika, Afrika, Avustralya ve Asya’da hâlihazırdaki uçtuğu veya başlayacağını duyurduğu toplam 116 uçuş noktası bulunan şirketin filosu 120 Boeing ve Airbus uçaktan oluşuyor. Etihad Airways’in ayrıca 71’i Boeing 787, 25 Boeing 777-X, 62 Airbus A350 ve 10 Airbus A380 olmak üzere 204 kesin uçak siparişi bulunuyor.

Etihad Airways’in; Etihad Regional tarafından işletilen, airberlin, Air Serbia, Air Seychelles, Alitalia, Jet Airways, Virgin Australia ve İsviçre merkezli Darwin Airline’da sermaye yatırımları bulunuyor. Airberlin, Air Serbia, Air Seychelles, Alitalia, Etihad Regional, Jet Airways ve NIKI, gibi benzer anlayıştaki havayolu şirketleriyle birlikte oluşturduğu Etihad Airways Partners, yolculara daha gelişmiş bir uçuş ağı ve tarifesi ile daha kapsamlı sadakat programı kazanımları sunuyor. Daha detaylı bilgiye şirketin www.etihad.com adresindeki web sitesinden ulaşılabiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here