Latest Posts

ABD’nin yeni havayolu şirketi Breeze Airways, Tampa Havaalanı’ndan operasyonlarını başlattı

Yeni havayolu şirketinin uçağı Perşembe sabahı Tampa Uluslararası Havalimanı’ndan hareket etti böylece yeni ve bütçe dostu bir uçuş hattı başlatmış oldu. Havayolu, açılış uçuşunu saat 10: 30’da Güney Carolina, Charleston’a gönderdi. 

Breeze Airways, şu anda yetersiz hizmet verilen noktalara düşük ücretler ve yüksek esneklikle aktarmasız uygun fiyatlı uçuşlar sağlamayı hedefliyor. Bu uçuşlar 39 dolardan başlıyor ve ortalama iki saatten az. Uçakta ikişerli koltuk konfigürasyonları var ve orta koltuk bulunmuyor.

Breeze017a25201 1 scaled

Breeze Airways ayrıca yolcuların daha fazla bacak mesafesi için upgrade yapmalarına olanak tanıyor. Diğer bir artı, değişiklik veya iptal ücretlerinin olmaması. Havayolu, uçuş kredilerini kullanmak için 24 aya kadar teklif sunuyor ve uygulamalarında özelleştirilmiş uçuş özelliklerine sahiplik yapıyor.

TPA’nın CEO’su, lansmanın Tampa Körfezi için bir bütün olarak harika bir işaret olduğunu çünkü Breeze’in bölgeyi canlı bir ekonomi olarak gördüğünü söyledi. Cuma günü Breeze, varış noktası Louisville, Kentucky olarak başka bir uçuşu başlatacak.

Kaynak- fox13news.com

Latest Posts

POPULER