GÜNCEL SON HABERLER

6. EKONOMİ ve LOJİSTİK ZİRVESİ 25-26 Ağustos’ta


86
/ 100


6. EKONOMİ ve LOJİSTİK ZİRVESİ 25-26 Ağustos’ta

Ekonomi dünyası, kamu ve lojistik sektöründen güçlü bir katılımın sağlandığı
Ekonomi ve Lojistik Zirvesi’nin altıncısı 25-26 Ağustos 2021 tarihinde gerçekleştirilecek.

6. Dev Buluşma: Kamu – Lojistik – Reel Sektör

  • Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
  • Ticaret Bakanlığı
  • ve sektörel birlikler ve derneklerin katılım ve destekleriyle…

Covid 19 pandemisiyle başlayan yeni durum bir yandan ülke ekonomilerini derinden sarsarken diğer yandan yeni fırsatların da doğmasına yol açtı. Ülkeler ulusal ve uluslararası ticaret yeni koşullara uyum için yapısal reformları gündemlerine alırken, dijital dönüşüm ilk sıraya yerleşti. Endüstri 4.0, Yapay Zeka, Blockchain vb dijital dönüşümler yeni fırsatların kapılarını aralıyor. E-Ticaret dünya ticaretinin yeni yıldızı olarak ortaya çıkıyor. Lojistik sektörü de bu trendler ve gelişmelere paralel olarak değişimin rotasını çizmek için gelecek tasarımlarını tartışıyor.

5 yıldır ekonomi dünyası, kamu ve lojistik sektörünü bir araya getirerek reel sektörleri ve lojistik sektörünü buluşturan Ekonomi ve Lojistik Zirvesi, 6. Yılında; dünyada ve ülkemizdeki gelişmelere paralel olarak ekonomi ve lojistikte değişimin rotasını, yapısal reformları ve gelecek tasarımlarını gündeme taşıyor.

6. Ekonomi ve Lojistik Zirvesi, sektörde 27 yıldır aylık olarak yayınlanmakta olan UTA Lojistik Dergisi tarafından Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, sektörel birlik ve derneklerin katılımıyla 25-26 Ağustos 2021 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilecek.

 

İLETİŞİM

Kayıt, Sponsorluk ve Detaylı Bilgiler İçin;

Telefon: 0 (533) 769 46 76Telefon: 0 (212) 283 55 65Fax: 0 (212) 282 36 18
cemk@esmyayincilik.com.tr

Kayıt için:www.ekonomivelojistikzirvesi.com

6. EKONOMİ ve LOJİSTİK ZİRVESİ 25-26 Ağustos'ta

6. EKONOMİ ve LOJİSTİK ZİRVESİ 25-26 Ağustos'ta
Zeynep Kali
İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

Similar Articles

Comments

SOSYAL MEDYA

POPULER HABERLER