250 BİN ANADOLUJET YOLCUSU, İSTANBUL VE ANKARA’DA ADRESE TRANSFERİ KEŞFETTİ!

0
151

AnadoluJet_Kampanya_Gorseli250 BİN ANADOLUJET YOLCUSU, İSTANBUL VE ANKARA’DA ADRESE TRANSFERİ KEŞFETTİ!

 

Halkın havayolu AnadoluJet’in 14 Ekim 2015’te başlattığı 14.90 TL sabit fiyatlı havalimanı transfer kampanyası, “Yok Artık” dedirtmeye devam ediyor. Yolcularını sadece havada değil, karada da uçuran AnadoluJet’in kampanya verilerini içeren Havalimanı Transfer Raporu’na göre; İstanbul ve Ankara’da avantajlı havalimanı transfer hizmetini kullananların sayısı 250 bine ulaştı. 31 Mayıs 2016’ya kadar devam edecek kampanya ile daha çok AnadoluJet yolcusu adreslerinden havalimanına, havalimanından adreslerine transferlerinde avantajlı fiyatlardan faydalanabilecek.

 

01 Mart 2016, Ankara;

 

Halkın havayolu AnadoluJet, havada sunduğu konforu seyahatin diğer alanlarına da taşıyor. AnadoluJet’in, İstanbul Sabiha Gökçen ve Ankara Esenboğa’da sunduğu avantajlı havalimanı transferi hizmeti kampanyası ile her geçen gün daha çok kişi seyahatini planlıyor.

 

“Yok Artık” Kampanyası ile AnadoluJet yolcuları; İstanbul ve Ankara’da sadece 14.90 TL ödeyerek adresten havalimanına, havalimanından adrese özel araç konforuyla gidiyor. Yolcular, havalimanı transfer hizmeti veren Secure Drive ile uçağın kalkış saatine göre havalimanına varış ya da havalimanından çıkılan anda adrese gidişin organize edilmesiyle zamandan, içinde ücretsiz interneti ve tableti bulunan Volkswagen Caravelle araçlardan oluşan filoyla konfordan bu kampanya ile çok uygun fiyatlarla faydalanıyor.

 

AnadoluJet’in kampanya verilerini içeren ve 14 Ekim – 31 Ocak 2016 dönemini kapsayan Havalimanı Transfer Raporu’na göre; 14 Ekim 2015’te başlayan “Yok Artık” Kampanyası ile toplam AnadoluJet yolcusunun yüzde 8’i bu hizmeti kullandı. Bu oran Ankara’da yüzde 9,6 ve İstanbul’da yüzde 5,4 oldu. Yolcuların yüzde 72’si Ankara’dan, yüzde 28’i ise İstanbul’dan olmak üzere toplam taşınan yolcu sayısı 250 bine ulaştı. Ankara Esenboğa Havalimanı çıkışlı ve varışlı hatlarda seyahat ederek hizmeti kullanan kişiler sırasıyla en fazla Dalaman, Bodrum, Gazipaşa hatlarında; Sabiha Gökçen Havalimanı çıkışlı ve varışlı hatlarda ise Ankara Esenboğa, Tokat ve Bodrum hatlarında olduğu gözlemlendi. Günde ortalama 2 bin 500 kişinin transfer hizmetinden faydalandığı kampanya, 31 Mayıs 2016 tarihine kadar devam edecek.