1 Uçuş Sizden 1 Uçuş Bizden

0
127

anadolujet2

Anadolujet’ten “1 Uçuş Sizden 1 Uçuş Bizden” Kampanyası

AnadoluJet, ekonomik ve konforlu seyahat olanakları sunmaya devam ediyor. 13 Ekim 2014  – 03 Ocak 2015 tarihleri arasında AnadoluJet’ten Kahramanmaraş,  Adıyaman, Çorlu, Gazipaşa, Çanakkale, Konya ve Hatay illerine gidiş – dönüş bilet satın alan AnadoluJet yolcuları, ücreti düşük olan uçuşlarının sadece vergisini ödeyerek seyahatlerini gerçekleştirebiliyor. Kampanya kapsamında Konya uçuşunu kullanacak yolcular ise Kasım sonuna kadar bu özel promosyondan yararlanabiliyor.

Yolcularının konforunu her zaman ilk sırada tutan AnadoluJetAnkara Kahramanmaraş, Ankara -Adıyaman, Ankara – Çorlu, Ankara – Gazipaşa, Ankara – Çanakkale, Ankara – Hatay, Sabiha Gökçen – Hatay, Sabiha Gökçen – Konya uçuşlarını kapsayan çok özel bir kampanya başlatıyor.

13 Ekim 2014  – 03 Ocak 2015 tarihleri arasında AnadoluJet web sitesinde kampanya detayını anlatan bölümde yer alan özel promocode numarası ile Kahramanmaraş, Adıyaman, Çorlu, Gazipaşa, Çanakkale, Hatay ve Konya illerine uçak bileti alan tüm yolcular, ücreti düşük olan uçuşlarının biletine sadece vergilerini ödeyerek sahip oluyor. Kampanya dâhilindeki Konya uçuşunu kullanacak yolcular ise Kasım sonuna kadar kampanyadan yararlanabiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here