Anasayfa / Havacılık / YEDİ GÜN YAZI İLE KENDİNİZİ KEŞFEDİN

YEDİ GÜN YAZI İLE KENDİNİZİ KEŞFEDİN

Merhabalar,

Havalar ısındı, insan yaza hazırlanırken duygular çoşmaya başlıyor. Hazır böyle güzel güneşli, keyifli bir döneme girmişken, kendinizle bağlantıda bulunmak ister misiniz? Cevabınız “evet” ise sizi 7 Gün Yazarak Kendinizi Keşfedin Çalışması” na Davet ediyorum,

Neden yazmak?, yazmayla insan kendini nasıl keşfeder?:

1- Sizi farklı düşünmeye iter. Rutinin dışına çıkarsınız. Yaratıcı tarafınızla bağlantıda bulundurur, sizi düşünmeye ve hissetmeye iter ki böylece sadece ne düşündüğünüz değil ne hissettiğinizle bağlantı kurarsınız.

“Düşünme yazma sanatının ilk adımıdır.”
Emile Chartier

2- Sol beyinden çıkarıp, yaratıcı, düşsel sağ beyine yönlendirir.

“Yazana zorluk vermeyen yazı, okuyana da zevk vermez.”

Samuel Johnson 

3- Sağ beyin demek duygular demektir. Özellikle çoğunlukla sol beyini onurlandıran günümüz iş yaşamında olan insanların çok stres çekip buna çözüm bulamamalarının en büyük nedenlerinden biri yaratıcı taraflarını kullanmamalarıdır. O da sağ beyindir.  Devamını okumak için tıklayın….
Nilgün Yetiş
Dönüşüm Liderliği ve Yönetici Koçu

Hakkında Nilgün Yetiş

Ben Nilgün Yetiş, İş ve başarı koçuyum. Danışanlarıma potansiyellerini açığa çıkararak keyifli, doyumlu, başarılı ve kazançlı işe ve hayata sahip olmayı gösteriyorum. 10 yılı aşkın şirket kurulumu, yöneticilik & liderlik deneyimim, kişisel gelişim ve koçluk eğitimlerim ile; yaratıcılık, mitoloji, Jung Psikoloji'si, liderlik, enerji ve beden çalışmalarını kullanarak danışanlarımın önlerinde oluşturdukları engelleri aşmalarını, gerçekleri ile tanışmalarına, istedikleri yaşamı ve işi yaratmalarına yardımcı oluyorum. Her insanın içinde açığa çıkmayı bekleyen yaratıcılık ve yetenekler olduğuna ve bunlarla doğru şekilde temas edildiğinde dünyaya eşsiz hediyelerini sunarak keyifli ve zengin bir hayat yaşayacaklarına inanıyorum. İş ve hayatta özgüven, keyifli bir çalışma alanı, yaşam sitili ve zenginlik oluşturmak benim için büyük bir zevk ve keyif alanım.

Bunada Gözatın

Türk Hava Yolları Ankara’yı Avrupa’nın dört bir yanı ile buluşturuyor

Türkiye’nin bayrak taşıyıcı havayolu Türk Hava Yolları bu ay sonu itibariyle Ankara’dan yurt dışına başlatacağı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir