Anasayfa / Havayolu Şirketleri / Yaratıcı Bütçe Çalışması ile Geleceğinizi Yaratın

Yaratıcı Bütçe Çalışması ile Geleceğinizi Yaratın

Daha fazla yaşamı, daha fazla neşeyi, daha fazla anlamlı çalışmayı kendinize çekmek için kişisel bütçenizi yapmaya var mısınız? Sizin icin hazırladığım YARATICI BÜTÇE çalışmasını indirin ve vizyonunuzu gerçeğe dönüştürmek için PARAYI hayatınıza kararlılıkla çekmeye başlayın.

Evet bu benim sizlere hediyem!  Gerçekten hayatında fark yaratmak isteyenlere…

Danışanlarımdan en çok gördüğüm problemlerden biri para problemi; parayla ilişkilinin sağlıklı olmaması, sağlıklı yönetilememesinin yarattığı endişe ve korkular. Bu nedenle ben de sizlere hediye olarak bir bütçe çalışması hazırladım. Para ile sağlıklı bir ilişki içinde olmaz isek hayat ile de sağlıklı bir ilişkimiz olmaz. Kendi değerimizle görülmede de sağlıklı bir ilişkimiz olmaz. Paranın mana tarafına bakmak kadar fiziksel varlığına da bakabilmek, onunla sağlıklı ilişki kurmamızı sağlar.

 money-692887_960_720

“Başarıyı kutlamak güzeldir, ama başarısızlıklardan alınacak dersleri unutmamak daha önemlidir.” /Bill Gates

Bütçenizi arzu ettiğiniz hayatı ve hayallerinizi gerçekleşmesi için anlam üretir şekilde oluşturmadıysanız şimdi sırası.

Neden mi?

Nisan ayındayız. Yaza girmeden, ilk 4 ayı gözden geçirme zamanı da ondan. İster iş sahibi olun işter çalışan olur, bütçe yapmayı ve paranızı yönetmeyi bilirseniz, para için çalışmak yerine paranın sizin için çalışmasını sağlarsınız.

“Eğer ihtiyacınız olmayan şeyler satın alırsanız, çok geçmeden ihtiyacınız olan şeyleri satmak zorunda kalırsınız.” Waren Buffet

Beni takip eden sizlere hediye olarak hazırladığım YARATICI BÜTÇE çalışmasını indirmek için tıklayın….

Nilgün Yetiş /İş & Başarı ve Dönüşüm Koçu 

20 yıllık ulusal ve yurtdışı kuruluş ve firmalarda yöneticilik, şirket kurulumu, danışmanlık, eğitimcilik ve mühendislik iş tecrübeme, son 10 yılda kendi girişimlerim ile aldığım kişisel gelişim, liderlik, yaratıcılık ve koçluk eğitimlerimi ve çalışmalarımı ekledim. Bu birikimlerim ile alanında lider olan ve/veya olmak isteyen; büyük, küçük işletmelere ve iş sahiplerine ve profesyonellere zihinlerini genişleterek yatırımlarını ve kariyerlerini daha anlamlı ve daha fazla kazanca çevirmenin yollarını göstermekteyim.

Sadece koçluk almaya, gelişmeye kendini taahüt eden ve koçluk yapılabilirlik derecesi yüksek olanlarla çalışmaktayım.

Haftalık bültenime abone olup, size özel  gelişmelerden ve kampanyalarımdan haberdar olmak istiyorsanız kayıt olmak için tıklayın….

Hakkında Mehmet Kali

Bunada Gözatın

DÜNYA’NIN EN UZUN UÇUŞLARI

Son zamanlarda, havayollarının inanılmaz sayıda yeni ultra uzun mesafeli uçuş eklediği bir trend gördük ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<