Anasayfa / Havacılık / UZAKROTA TRAVEL SUMMIT, TURİZM SEKTÖRÜNDEN YİNE TAM NOT ALDI

UZAKROTA TRAVEL SUMMIT, TURİZM SEKTÖRÜNDEN YİNE TAM NOT ALDI

Turizmin en büyük online platform temsilcileri Uzakrota’da buluştu

Türkiye’nin en etkili turizm, teknoloji ve pazarlama zirvesi olan Uzakrota Travel Summit 2019’da buluşan online platform temsilcileri, sektörün geleceğini konuştu.

Turizm sektöründeki gelişmelerin konuşulduğu zirvede özellikle global ölçekli platformlarla mücadele etmedeki yol ve yöntemler hakkında değerlendirmelerde bulunan online platform temsilcileri, genel hatlarıyla sektörden ve kendi şirketlerinin geleceğinden bahsettiler.

4 bin kişinin katılımıyla 3 salon 5 farklı sahnede Hilton Istanbul Bosphorus’da düzenlenen Uzakrota Travel Summit 2019 yoğun ilgiyle başladı. Bu yıl uluslararası yepyeni yüzleri ağırlayan etkinlikte şirketlerin geleceğin gezgin grupları için nasıl bir pazarlama strateji belirlemeleri gerektiğine dikkat çekildi.

“UZAKROTA 5 GÜNLÜK FUARDA YAKALAYAMAYACAĞIMIZ FIRSATLARI YARATIYOR”

Her sene daha etkin ve başarılı bir organizasyon olan Uzakrota Travel Summit için katılımcı firmalar da övgü dolu sözlerle, etkinlikten memnuniyetlerini ifade ettiler.

 

Hakkında Mehmet Kali

Bunada Gözatın

Vuhan-İstanbul seferleri durduruldu

Dünyayı sarsan Corona virüsüyle ilgili Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada “Çin hükümetinin bölgeyi karantina altına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<