Anasayfa / Etkinlik / UTİKAD Geleceğin Lojistiği Zirvesi

UTİKAD Geleceğin Lojistiği Zirvesi

UTİKAD, “Geleceğe nasıl uyum sağlarım? Geleceğin getireceği fırsatlar ve tehditler neler? Oyunda kalmaya nasıl devam ederim? e-Dünya’ya hazır mıyım?” gibi soruların yanıtlarına yeni bakış açısı kazandıracak Geleceğin Lojistiği Zirvesi’ni 19 Eylül 2018 Çarşamba günü Elite World Europe Otel’de düzenliyor.

Hızla gelişen teknoloji, önümüzde yeni ufuklar açmaya devam ediyor. e-Ticaret ile hayatımıza giren ve Endüstri 4.0 ile iş yapış şekillerimizde köklü değişiklikler yaratacak değişim süreci ile adım adım e-Dünya’ya doğru gidiyoruz. Peki bu yolculuk için ne kadar donanımlısınız? Endüstri 4.0, Sürdürülebilirlik, İklim Değişikliği, Blockchain, İnovasyon gibi kavramları hayatınıza ne kadar entegre edebildiniz? Firmanız ve siz, e-Dünya’nın bir parçası olmaya hazır mısınız?

Tedarik zinciri yönetenlerden üreticilere, ithalat ve ihracat firmalarından yazılım ve otomasyon firmalarına kadar birçok farklı sektörden temsilcinin bir arada olacağı Geleceğin Lojistiği Zirvesi’nde e-Dünya’da sektörleri bekleyen yeni iş modelleri ve iş yapış şekilleri değerlendirilecek.

Geleceğin Lojistiği Zirvesi’nde katılımcılar iki sıra dışı ana konuşmacı ile buluşacak. Fütürist-Ekonomist Ufuk Tarhan, ‘Gelecek İle Gelenler’ başlıklı konuşması ile profesyonel ve özel yaşamı belirleyecek gelecek senaryolarını anlatacak. Blockchain üzerine sıra dışı ve iddialı saptamaları ile dikkat çeken Tarhan, reel sektörler ve lojistik sektörünün geleceğine dair öngörülerini de katılımcılara sunacak.

Endüstri 4.0’ı Türkiye’ye anlatan kişi Ali Rıza Ersoy da özellikle profesyonel hayatlarda etkisi fazlasıyla hissedilmeye başlanan Endüstri 4.0’ın lojistiğe etkilerini katılımcılarla paylaşacak. ION Akademi Kurucusu Ali Rıza Ersoy, ‘Değişimi Yakala: Endüstri 4.0’ başlıklı konuşması ile sektörlere yön verecek eğilimleri ortaya koyacak.

Gün boyunca sürecek panellerde ise Sürdürülebilir Üretim ve Tüketim Derneği (SÜT-D) Başkanı ve Akademisyen Prof. Dr. Filiz Karaosmanoğlu, Chainstep GmbH Kurucusu Frank Bolten, Grundig Akademi Genel Müdürü Dr. Kadri Bahşi, Bölgesel Çevre Merkezi (REC) Türkiye Direktörü Rifat Ünal Sayman ve daha birçok yetkin isim katılımcılara geleceğin iş dünyasına ve lojistik sektörüne dair bilgiler aktaracak.

UTİKAD; gelecek planlarıyla ilgili önemli ipuçlarını paylaşmak, profesyonel hayata dair farklı senaryolara hazırlamak, yeni bakış açıları sunmak amacıyla birçok farklı sektörden temsilcileri Geleceğin Lojistiği Zirvesi’ne davet ediyor.

Zirve hakkında detaylı bilgi ve sponsorluk imkanlarını içeren bilgilendirme sunumu ekte yer almaktadır. Zirve sitesine ise www.utikadzirve.org adresinden ulaşabilir, online olarak kayıt yaptırabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarından Zirve’yi takip edebilirsiniz.

Linkedinutikadzirve Twitter@utikadzirve Instagramutikadzirve Facebookutikadzirve2018

Bu sıra dışı ve fark yaratacak zirveye sponsor olarak katkı sağlamak ve zirvede yer almak isteyen sektör temsilcileri, firma sahipleri, AR-GE ve inovasyon yöneticileri ile geleceğe yönelik yatırım planlayan girişimciler UTİKAD Kurumsal İletişim Müdürü Nilgün Tahmaz ile iletişime geçebilir.

İletişim Bilgileri:
E-Posta: nilgun.tahmaz@utikad.org.tr
Telefon: 0212 663 62 61 Dahili: 115

Siz de geleceğin lojistiğinde yerinizi şimdiden ayırtın!

  Geleceğin Lojistiği Zirvesi sunumu için tıklayınız.

Saygılarımızla,
Cavit UĞUR
Genel Müdür

Hakkında Zeynep Kali

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

Bunada Gözatın

Kaan Air, LÖSEV ile farkındalık yaratacak

Dünyanın önde gelen helikopter üreticilerinin “Exclusive” distribütörü Kaan Air, 25 – 31 Mayıs 2019 tarihleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<