Anasayfa / Güncel Havacılık Haberleri / UTİKAD ÇALIŞMA GRUPLARI ÇALIŞTAYI 2018’İN YOL HARİTASINI BELİRLEYECEK

UTİKAD ÇALIŞMA GRUPLARI ÇALIŞTAYI 2018’İN YOL HARİTASINI BELİRLEYECEK

Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği UTİKAD, sektörün nabzını tutan Çalışma Grupları Çalıştayı’nı üçüncü kez gerçekleştirilecek. Lojistik sektörü için 2018 yılının yol haritasının çizileceği UTİKAD 3. Çalışma Grupları Çalıştayı, 17 Ekim 2017 tarihinde İstanbul Elite World Europe Hotel’de 13.00-18.00 saatleri arasında düzenlenecek.

UTİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Emre Eldener’in açılış konuşması ile başlayacak olan UTİKAD 3. Çalışma Grupları Çalıştayı’nda; Havayolu, Karayolu, Denizyolu, Demiryolu ve İntermodal ile Gümrük ve Antrepo Çalışma Gruplarının faaliyetleri paylaşılacak.

UTİKAD Çalışma Grupları, lojistik sektöründe yaşanan sorunların giderilmesi için yapılması gerekenleri kurumlar nezdinde değerlendirip, Türk lojistik sektörünün gelişimi için öneriler geliştiriyor. Mesleki deneyimler ve ortak akıl ile oluşturulan bu öneriler UTİKAD çatısı altında ilgili makamlara iletilerek sorunların çözümü için güç birliği sağlanmış oluyor. Bu çalıştayda Çalışma Grupları başkanları, yıl boyunca yürütülen faaliyetlerin sonuçları masaya yatırılırken bir sonraki yılın yol haritası da belirleniyor. Güncel gelişmelerin ve bu gelişmelerin olası sonuçlarının değerlendirildiği çalıştayda aynı zamanda alınacak tedbirler tartışılıyor.  Gündeme alınması talep edilen sorunlar da UTİKAD üyeleri tarafından bu çalıştayda dile getiriliyor.

Gündemdeki sektörel konular, yaşanan sorunlar ile çözüm önerilerinin interaktif bir biçimde tartışıldığı ve UTİKAD Genel Müdürü Cavit Uğur moderatörlüğünde gerçekleşen çalıştaya tüm UTİKAD üyeleri katılabiliyor. 17 Ekim 2017 tarihinde İstanbul Elite World Europe Hotel’de 13.00-18.00 saatleri arasında düzenlenen çalıştaya katılım ücretsiz olarak sağlanıyor.

Kaynak: UTİKAD

 

 

Hakkında Zeynep Kali

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

Bunada Gözatın

RYANAIR’DE GREV

Ryanair gelecek hafta 600 uçuşu etkileyecek en büyük grevin gerçekleşeceğini açıkladı DUBLIN (Reuters) – Ryanair, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<