Anasayfa / Havacılık / Ukrayna Havayolları’nın İzmir Uçuşları Başladı

Ukrayna Havayolları’nın İzmir Uçuşları Başladı

İzmir Kiev Uçuşları Başladı

İstanbul ve Ankara’ya yoğun uçuşları ile dikkat çeken Ukrayna Havayolları, Türkiye’deki tarifeli üçüncü uçuş noktasını açtı. Ukrayna Havayolu, Kiev’den İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na uçmaya başladı.

15 Haziran Cumartesi günü İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na gelen uçak, su takı ile karşılandı.

DHMİ, TAV, Havaş, Gözen Air Services yetkilileri yolcuları ve kabin ekibini çiçeklerle karşıladı.

Dış hatlarda yapılan törene Ukrayna İstanbul Konsolosluğu, Ankara Büyükelçilik yetkilileri ,İzmir Ukrayna derneği ve Ukrayna Havayolu Kargo Genel Satış Acentesi katıldı.

Bağlantılı Uçuş İmkanı

1992 yılında kurulan Ukrayna Hava Yolları, Türk vatandaşları için popüler bir turizm ve ticaret noktası başkent Kiev’deki Boryspil Uluslararası Havalimanı üzerinden, Ukrayna’da Odessa, Lviv, Dnipro ve Kharkiv’e de bağlantılı seyahat imkanı sunuyor.

Bu şehirlere ek olarak ayrıca Minsk, Kişinev, Almatı gibi noktalara da operasyonlarını sürdüren Ukrayna Havayolları, Orta ve Batı Avrupa’nın gözde şehirleri Viyana, Prag, Paris, Frankfurt, Roma, Milano, Riga, Vilnius, Brüksel, Madrid, Londra, Varşova ve Krakow’a da düzenli tarifeli seferler gerçekleştiriyor.

 

Ukrayna Havayolu Kargo

Ukrayna Havayolları İzmir çıkışlı Kiev kargolarına aktarmasız uçuş avantajı sunacak. Hızlı bağlantıları ile özellikle yoğun talep gören  New York, Toronto,Barselona, Madrid, Minsk ve Vilnus kargo varış noktalarına iyi hizmetler verecektir.

Türkiye kargo satış acentalığını GlobeAir Cargo ECSGroup’un yaptığı Ukranya Havayolları kargo antreposu olarak Havaş’ı kullanmaktadır.

 

 

Hakkında Mehmet Kali

Bunada Gözatın

Turkish Technic ve Satair, Airbus Filo Bakımını Desteklemek İçin Ortaklık Anlaşması İmzaladı

Turkish Technic ve Satair, iki işletme arasında daha fazla ticari büyümeyi kolaylaştırmak için stratejik bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<