Anasayfa / Havacılık / Turkish Technic ve Satair, Airbus Filo Bakımını Desteklemek İçin Ortaklık Anlaşması İmzaladı

Turkish Technic ve Satair, Airbus Filo Bakımını Desteklemek İçin Ortaklık Anlaşması İmzaladı

Turkish Technic ve Satair, iki işletme arasında daha fazla ticari büyümeyi kolaylaştırmak için stratejik bir anlaşma (GTA) imzalandı. Bu anlaşma uyarınca Satair, Turkish Technic tarafından tutulan genişleyen Airbus uçak filosunda tüketilebilir ve harcanabilir yedek parçalarla (C&E) Turkish Technic’i destekleyecek.

Bu anlaşma, Hamburg’daki Airbus depolarından tedarik edilen Airbus standart donanımlarını ve Satair’in global depolarından C&E malzemelerinin teminini sağlayacak. Satair’den Turkish Technic’e iyi bir servis seviyesi sağlarken her iki taraf için çok yüksek derecede esneklik sağlamalarına yardımcı olacak.

GTA anlaşması Satair tarafından yönetilen yaklaşık 290 tedarikçinin güvenilir bir iletişim ve  çeşitli dağıtım kanallarını kapsamaktadır. Bu anlaşmanın bir sonucu olarak, Turkish Technic daha fazla stok kullanılabilirliği, azalan tedarik süreleri ve Satair’in performans bağlılığı, planlama iyileştirmeleri, azalan satıcı karmaşıklığı ve işlem maliyeti tasarrufu sağlayacaktır.

Turkish Technic CCO’su İrfan Demir,

“Turkish Technic ile Satair arasındaki işbirliği, pazarın taleplerini karşılamada bir kilometre taşıdır. Kuşkusuz, bu anlaşma müşterilerimizi maksimum verimlilikle desteklemek için portföyümüze mükemmel bir ektir. ”

Satair’in  Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’dan sorumlu Satış ve Destek Direktörü Terry Stone:

“Bu GTA, yakın bir ortaklık aracılığıyla geliştirilen güven ve saygıyı sembolize ediyor ve gelecekte daha da gelişmiş çözümlerin yolunu açıyor. ”

Hakkında Mehmet Kali

Bunada Gözatın

EMIRATES, YENİ AIRBUS A350 FİLOSU İÇİN ROLLS-ROYCE’UN TRENT XWB MOTORLARINI TERCİH ETTİ

EMIRATES, YENİ AIRBUS A350 FİLOSU İÇİN ROLLS-ROYCE’UN TRENT XWB MOTORLARINI TERCİH ETTİ Birleşik Arap Emirlikleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<