Anasayfa / Güncel Havacılık Haberleri / TAV İstanbul’a vergi teşekkürü

TAV İstanbul’a vergi teşekkürü

Büyük Mükellefler Vergi Dairesi’nden Vergilendirme Grup Müdürü Saadettin Yılmaz, Mükellef Hizmetleri Grup Müdürü Mustafa Özcen ve ekibi, bugün TAV İstanbul Genel Müdürü Kemal Ünlü’yü ziyaret ederek bir teşekkür plaketi takdim etti. Düzenlenen törene TAV İstanbul ve TAV Havalimanları Holding yöneticileri de katıldı.

TAV İstanbul Genel Müdürü Kemal Ünlü “TAV Havalimanları olarak tüm paydaşlarımız için en yüksek faydayı yaratmak üzere çalışıyoruz. Ortaya çıkardığımız değerin karşılığı olan vergi yükümlülüğümüzü eksiksiz bir şekilde yerine getirerek, toplumsal kalkınmaya katkı sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu başarıda emeği geçen tüm TAV çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.

İstanbul Atatürk Havalimanı’nın işletmesini yürüten TAV İstanbul, 2016 yılı hesap dönemi kurumlar vergisi sıralamasında Türkiye genelinde 23. sırada yer aldı. TAV İstanbul aynı dönemde Büyük Mükellefler Vergi Dairesi Başkanlığı Mükellefleri arasında 10. sırada yer aldı.

Hakkında Zeynep Kali

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

Bunada Gözatın

SİNGAPUR HAVA YOLLARI 1 ARALIK 2019’DA İSTANBUL UÇUŞLARINI A350 İLE GERÇEKLEŞTİRECEK

Singapur Hava Yolları (SIA), 1 Aralık 2019 tarihinde Airbus A350-900 tipi uzun menzilli uçakla İstanbul’a …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<