Anasayfa / Güncel Havacılık Haberleri / SunExpress ve Lifecell iletişim dolu bir Türkiye tatili için ortak bir mobil tarife başlatıyor

SunExpress ve Lifecell iletişim dolu bir Türkiye tatili için ortak bir mobil tarife başlatıyor

Sınırlar olmadan konuşmak

SunExpress ve Lifecell iletişim dolu bir Türkiye tatili için ortak bir mobil tarife başlatıyor

SunExpress misafirleri, Lifecell ile artık Türkiye’de telefonlarını yüksek maliyet olmadan dolaşıma açarak kullanabilecek ve özel avantajlardan yararlanabilecek. “Tatil ve ev için SIM kart” adı altında, havayolu şirketi ve mobil servis operatörü tatilcileri yurtdışındaki seyahatlerinden sonra pahalı telefon faturalarından korumak için yeni bir işbirliğine imza attı. Ayrıca, SunExpress müşterileri, mevcut numaralarını Lifecell’e getirdiklerinde 50 Avro’ya kadar bonusu da kazanabilecekler, kombine SIM kart kullanıcılarına ise özel olarak 10 Avro bonus verilecek.

SunExpress Ticari Direktörü Peter Glade ‘Müşterilerinden hizmet açısından iyi not almak isteyen şirketler, yeniliklerini sürekli geliştirdiklerinden emin olmak zorundalar. Temel odağımızı tümüyle misafirlerimizin gereksinimleri üzerine kurarak, müşterilerimizin yolculukları süresince faydalanabilecekleri stratejik ortaklıklar kurmak üzerine sürekli çalışıyoruz. Lifecell ile müşterilerimiz için gerçek bir katma değer yaratacak başka bir işbirliğine imza atmayı başardık” dedi.

Telekom Deutschland Multibrand GmbH’de Lifecell Pazarlama Sorumlusu Zafer Karaca iki markanın birbirine mükemmel bir şekilde uyum sağladığını belirterek, “SunExpress, Almanya’dan Türkiye’ye seyahat edenler için ideal bir platform sunarken biz de bu hedef kitle için uygun mobil servis hizmetini veriyor olacağız” dedi.

Havayolu müşterileri, özel “SunExpress başlangıç paketini” Lifecell web sitesi

www.lifecell.net/sunexpress üzerinden 9,95 Avro’ya sipariş edebilirler. Teklife dahil olan ön ödemeli SIM kart, tüm Telekom mağazalarında olduğu gibi çevrimiçi olarak da etkinleştirilebilir. Bu özel anlaşma ile ilgili daha fazla bilgi almak isteyenler www.sunexpress.com/lifecell sitesini ziyaret edebilir.

SunExpress Hakkında
Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın eşit ortaklığında 1989 yılında Antalya’da kurulan SunExpress,
havacılık sektöründeki 30 yıllık tecrübesi ve tatil havayolu uzmanlığı ile Türkiye ile Avrupa arasında ve
popüler tatil destinasyonları olan Kanarya Adaları, Kızıl Deniz ve Kuzey Afrika’da, 30 ülkede 90’dan
fazla destinasyona uçuş gerçekleştirmektedir. Avrupa’nın en genç filolarından birine sahip olan
SunExpress, merkezleri Antalya, baseleri Frankfurt, İzmir, Ankara ve İstanbul’da bulunan 4.200’den
fazla çalışanı ve 73 uçaklık filosu ile her yıl 10 milyona yakın yolcu taşımaktadır.

Hakkında Zeynep Kali

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

Bunada Gözatın

Adım adım iç hat seferleri artacak

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada iç hat uçuşların …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<