Anasayfa / Emirates Haberleri / Sudan’ın Başkenti Hartum’a Uçuş Seçenekleri Arttı

Sudan’ın Başkenti Hartum’a Uçuş Seçenekleri Arttı

Emirates, Sudan’ın Başkenti Hartum’a Uçuş Seçeneklerini Artırdı

Emirates, Dubai ve Sudan’ın başkenti Hartum arasındaki uçuşlarını, 8 Ağustos 2017 tarihinden itibaren haftada beş defadan yedi defaya çıkartacağını duyurdu.

 

İnsanları ve şehirleri birbirine bağlayan Emirates Havayolu, Dubai ve Hartum arasındaki haftalık uçuş hizmetinin sayısını artırdı. Emirates’in iki şehir arasında gerçekleşen Boeing 777 seferleri, First Class’a özel 8 lüks süit, Business Class’ta 43 yatağa dönüşebilen koltuk ve Economy Class’ta 304 koltukla üst düzey rahatlık ve yüksek kaliteli hizmet sunuyor.

 

Emirates Afrika Ticari Operasyonlarından Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Orhan Abbas: Emirates’in haftada iki ek uçuş koyma kararı, sunduğu ödüllü ürün ve servislere artan talebin en net göstergesi olma niteliği taşıyor. Kapsamı genişleyen uçuş programı sayesinde yolculara, seyahat planlarında daha esnek olabilme ve aynı zamanda Emirates ile Dubai üzerinden diğer noktalara kolay bağlantı kurma imkânı sağlanıyor. Ayrıca eklenen uçuşların Sudan ekonomisine daha da katkı sağlayacak” dedi.

 

Her hafta 700 ek koltuk seçimi sunan yeni uçuşlar, Orta Doğu, Asya ve Amerika Kıtaları dahilinde bulunan pek çok şehir arasındaki bağlantıyı geliştirecek. Dahil edilen iki uçuş EK733 sayılı seferi ile Salı ve Pazar günleri gerçekleşecek.

 

Yolcular, Hartum’dan başka bir şehre ya da başka bir şehirden Hartum’a seyahat ederken 2500’den fazla kanalla en güncel film, müzik, sesli kitap ve oyunu barındıran görsel ve işitsel eğlence kaynağı niteliğindeki ödüllü ‘ice’ sisteminden yararlanabilecek. Aynı zamanda sunduğu aile dostu ürün ve hizmetlerden; oyuncak, çocuk menüsü ve filmleri, ailelere özgü öncelikli biniş hakkı, Dubai Uluslararası Havalimanı’nda ücretsiz bebek arabası kullanma imkanından faydalanılabilecek.

 

Uçuş sırasında sunulan ürün ve hizmetlerin yanı sıra, müşteriler şefler tarafından hazırlanan bölgesel ve uluslararası lezzetlere eşlik eden içeceklerin tadını çıkartırken bir taraftan da konukseverliğiyle dünyaca ünlü Emirates’in çok uluslu kabin ekibinin sunduğu hizmet deneyimini yaşayabilecek.

Hakkında Mehmet Kali

Bunada Gözatın

TİM Başkanı İsmail Gülle Rusya’nın Türklere yönelik vize serbestisi kararını değerlendirdi

“İKİ ÜLKE TİCARETİ DAHA GÜÇLÜ BİR BOYUT KAZANACAK” Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<