Anasayfa / Havacılık / “SkyTeam Food Festival” Organizasyonu Gerçekleşti

“SkyTeam Food Festival” Organizasyonu Gerçekleşti

18 Ekim 2017  (bu akşam)  SkyTeam üye havayolları ülkelerinin geleneksel lezzetlerini tattırmak için hazırlanan  “SkyTeam Food Festival” organizasyonunda acentalar ve havayolu temsilcileri birlikte keyifli vakit geçirdi.

The Marmara Taksim Balo Salonu’nda düzenlenen gecede program açılışı SKY Team Türkiye Komitesi‘nin hosgeldin konusmasının ardından  SARO ve Orkestrası‘nın 70,80,90’lardan günümüze canlı müzik performansı ile devam etti.

Sky Team üyesi havayollarının seçkin lezzetlerinin damakları çoşturmasının ardından müzik eşliğinde konuklar geçmişe yolculuk yaptılar.

Tüm konuklara VR gözlükler armağan edildi ve Sky Team Lounge’lar da sanal olarak gezildi.

 

 

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, sahnedeki insanlar, müzik enstrümanı çalan insanlar, gitar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 5 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 5 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 3 kişi, ayakta duran insanlar ve dans eden insanlarGörüntünün olası içeriği: 1 kişi, sahnede, müzik enstrümanı çalıyor, gitar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 6 kişi, ayakta duran insanlar, ayakkabılar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 5 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 8 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 7 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 5 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 5 kişi, gülümseyen insanlarGörüntünün olası içeriği: 5 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, oturan insanlar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 4 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 2 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve geceGörüntünün olası içeriği: 6 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: masa, yiyecek ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 5 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Hakkında Zeynep Kali

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

Bunada Gözatın

Emirates, Aviation 100 Ödüllerinde Yılın Ortadoğu & Afrika Havayolu seçildi

Emirates, Aviation 100 Ödüllerinde Yılın Ortadoğu & Afrika Havayolu seçildi Dünyanın en büyük uluslararası havayolu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<