Anasayfa / Ekonomi / REEL SEKTÖR VE FİNANS KESİMİNİN EN KAPSAMLI BULUŞMASI YARIN İTO’DA

REEL SEKTÖR VE FİNANS KESİMİNİN EN KAPSAMLI BULUŞMASI YARIN İTO’DA

Reel sektör ve finans kesiminin en kapsamlı buluşması yarın İTO’da

– Reel sektör ve finans kesiminin en üst düzey temsilcileri, İTO çatısı altında bir araya gelecek.

– Toplantıya TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye Bankalar Birliği Başkanı Hüseyin Aydın ve İTO Başkanı Şekib Avdagiç de katılacak.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Başkanı Hüseyin Aydın ile Türkiye’nin önde gelen banka temsilcileri, İTO Meclis toplantısı öncesinde İstanbul iş dünyası ile bir araya geliyor.

TOBB ve TBB Reel Sektör ve Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme Toplantısı, 8 Kasım 2018 Perşembe günü İTO Meclis salonunda basına kapalı olarak yapılacak.

Toplantı öncesi saat 16.00’da TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TBB Başkanı Hüseyin Aydın ile İTO Başkanı Şekib Avdagiç bir basın açıklaması yapacak.

 

 

Hakkında Zeynep Kali

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

Bunada Gözatın

Unifree İstanbul Havalimanı’ndaki yeni döneme hazır

Unifree İstanbul Havalimanı’ndaki yeni döneme hazır 29 Ekim 2018 tarihinden bu yana İstanbul Havalimanı’nda ziyaretçileriyle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<