Anasayfa / Pegasus haberleri / Pegasus’tan kış tatillerine yönelik espirili kampanya; “Uzmanlar Uyarıyor”

Pegasus’tan kış tatillerine yönelik espirili kampanya; “Uzmanlar Uyarıyor”

Uzmanlar_Uyariyor_PEGASUS

Pegasus’tan kış tatillerine yönelik espirili kampanya;

“Uzmanlar Uyarıyor”

Yaratıcı reklam filmleriyle misafirlerine ilham veren Pegasus, gerçekleştirdiği kampanyaları ile de misafirlerinin daha çok seyahat etmeleri için imkan sunuyor. Pegasus, yeni reklam filmiUzmanlar Uyarıyor” ile misafirlerini kış aylarında da sıkça seyahat ederek kışın tadını çıkartmaya davet ediyor. Filmlerde kışın sağlıklı kalmak için dikkat edilmesi gereken konulardan bahsediliyor ve esprili bir dille seyahat etmenin de kişiye iyi geleceği aktarılıyor.

Filmlerde Pegasus’un 39,99 $’dan başlayan fiyatlarla sunduğu dış hat uçuş noktalarından örnekler veriliyor. Pegasus’un yeni kampanyası ile biletlerini 15 Ocak’a kadar flypgs.com ya da Pegasus’un mobil kanallarından satın alan misafirler, 26 Mart’a kadar gerçekleştirecekleri yurt dışı uçuşlarında 39,99 $’dan başlayan fiyatlarla uçabilecek. Pegasus, geniş uçuş ağıyla misafirlerini yurt içinde 33, yurt dışında 70 olmak üzere, 40 ülkede toplam 103 noktaya uçuruyor.

 

Hakkında Mehmet Kali

Bunada Gözatın

Pegasus’tan Hotels.com ve Airbnb iş birliği

Pegasus’tan Hotels.com ve Airbnb iş birliği Türkiye’nin dijital havayolu Pegasus; flypgs.com internet sitesi ve Pegasus Mobil Uygulaması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<