My Emirates Pass ile Yeni Yılda Dubai’de kendinizi şımartın

0
47

Kışla birlikte geri dönen My Emirates Pass, BAE genelinde 500’den fazla mağaza ve eğlence yerinde müşterilere özel ayrıcalıklar ve indirimler sunuyor.

Dünyanın en büyük uluslararası havayolu Emirates, özel biniş kartı My Emirates Pass’in geri döndüğünü duyurdu. My Emirates Pass, Emirates biniş kartını BAE genelinde 500’den fazla mağazada ve eğlence yerinde müşterilerin özel ayrıcalıklar ve %50’ye varan indirimlerden yararlanmasını sağlayan özel bir üyelik kartına dönüştürüyor.

Havayolunun özel biniş kartı, Dubai’ye ve Dubai aktarmalı uçan Emirates yolcularına 1 Ocak – 31 Mart 2020 tarihleri arasında aktarma veya tatilleri sırasında daha az harcayarak daha fazlasını görme imkanı sunuyor. Müşteriler heyecan verici su parkları, lüks spa merkezleri ve etkileyici alışveriş merkezleri dahil olmak üzere ülkenin sunduğu pek çok cazibe merkezini görme ve keşfetme fırsatına sahip olacak.

Popüler mağazalarda ve uluslararası moda markalarında %30’a varan indirimlerin keyfini çıkarın; lüks restoranlarda %50’ye varan indirimlerle unutulmaz bir yemek deneyimi yaşayın; eğlence etkinliklerinde %50’ye varan indirimlerle heyecan verici bir macerasına atılın ve seyahatinizi birinci sınıf otellerin spa hizmetlerinde %50’ye varan indirimlerle rahatlamanızı sağlayacak bir masaj ile sonlandırın.

My Emirates Pass’in sunduğu çok sayıda özel ayrıcalığa erişmek için müşterilerin herhangi bir katılımcı mağazada Emirates biniş kartlarını ve geçerli bir kimlik belgesini göstermeleri yeterlidir.* Evlerine dönen BAE vatandaşları da bu ayrıcalıklardan faydalanabilir ve yeni yıla tasarruf ederek başlayabilirler. Mevcut teklifleri görmek için lütfen buraya tıklayın.

Emirates’in Dubai Ticari Ürünlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mohammad Al Hashimi konuyla ilgili şunları söyledi: “Bu kış sezonunda My Emirates Pass’iıgeri getirmekten memnuniyet duyuyoruz. Dubai’yi ziyaret eden veya aktarmalı uçuş için burada bulunan müşterilerin BAE’nin en iyi cazibe merkezlerinin bazılarını rakipsiz fiyatlarla keşfetmek için daha fazla nedeni olacak. Dubai, dünyanın en çok ziyaret edilen dördüncü şehri olarak ziyaretçileri devamlı büyüyen cazibe merkezleri ve eğlence seçenekleriyle her defasında kendisine hayran bırakıyor. İş ortaklarımızla yakın işbirliğine devam etmeyi ve müşterilerimize her zaman Dubai ve BAE’nin sunabileceklerinin en iyisini sunmayı heyecanla bekliyoruz”.

Dubai’yi ziyaret eden müşteriler çok sayıda eğlence seçeneği arasından seçim yapma ayrıcalığına sahip olacaklar. Dünyadaki en iyi alışveriş şehirlerinden birisi olması nedeniyle ziyaretçiler şehir genelindeki yüzlerce mağazasında alışveriş yapabilirler.. Yılın her mevsimi parlayan güneşi, baş döndürücü sahil otelleri ve her damak tadına uygun mutfağıyla Dubai aile dostu ve mutlaka görülmesi gereken bir yerdir.

Emirates’le iyisiyle uçun ve Dubai’de zahmetsiz bir aktarma ile 150’den fazla noktayı keşfedin. Tüm sınıflarda uçan müşteriler, havayolunun en son filmler, TV programları, belgeseller ve programlar dahil olmak üzere 4500’den fazla kanala sahip ödüllü uçak içi eğlence sistemi ice’ın keyfini çıkartıyor. Ayrıca yolcular havayolunun çok uluslukabin ekibinin sıcak misafirperverliğinin, bölgeden ilham alan yemeklerinin ve uçuş sırasında aile ve arkadaşlarıyla bağlantıda kalmak için 20 MB’a kadar ücretsiz Wi-Fi bağlantısının da tadını çıkarabilirler.

*Yerel şartlar geçerlidir.