Anasayfa / Güncel Havacılık Haberleri / Kocaeli Üniversitesi Sabiha Gökçen Havalimanını ziyaret etti

Kocaeli Üniversitesi Sabiha Gökçen Havalimanını ziyaret etti

Kocaeli Üniversitesi ve Uzay Bilimleri Fakültesi Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği  Bölümü Sabiha Gökçen Havalimanını  ziyaret etti.

Kocaeli Üniversitesi ve Uzay Bilimleri Fakültesi Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği  Bölümü  Öğretim Üyesi  Doç.Dr. Didem Rodoplu Şahin ve  Öğretim Görevlisi Mehmet Ali Ataman  4.Sınıf öğrencileriyle  Sabiha Gökçen Havalimanına eğitim amaçlı ziyarette bulundu.

Kocaeli Üniversitesi ekibi ev sahibi olan Adriyatik temsil firmasının İstasyon Yetkilisi Sayın İbrahim Kayaalp tarafından misafir edildi.

Flynas Havayolları uçağının apronda ve gate de gözlemlendiği gezide, Çelebi Yer Hizmetleri de ofislerinin kapılarını açtı, çeşitlli ikramların eşlik ettiği süreçte  kariyer gelişimiyle ilgi, bilgi aktarımı gerçekleştirildi.

Gezinin üçüncü ve son kısmında ise TGS İstasyon Baş müdürü Mustafa Sedat Kadı nın ev sahipliğinde TGS operasyon a ziyaret gerçekleşti. THY Teknik gezildi ayrıca  gövde motor bakım ve boyama alanları incelendi.

Her bir ekip ziyaretin karşılıklı  işbirliği ve öğrencilerimiz için önemli bir deneyime imza atması vesilesiyle, memnuniyetlerini belirterek; gelecekteki  paylaşım köprülerinin temelinin atıldığı hem fikriyle vedalaştılar.

 

 

Hakkında Zeynep Kali

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

Bunada Gözatın

Adım adım iç hat seferleri artacak

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada iç hat uçuşların …

4 comments

  1. Universitelerde ,sektordeki tecrubesiyle biz genclere ornek olan saygideger hocam Mehmet Ali ATAMAN`a ,bu ve buna benzer organizasyonlari icin minnettarlarimi iletirim .

  2. Kutlarım Adriyatik şirketi ve yetkilisi İbrahim Kayaalp beyi…
    …ve tabii KOÜ UBF-SHUİ bölümü yönetici ve öğretim elemanlarını?

    Dilerim doğrudan havacılık ve uzay ilişkili öğretim programlarının içerik ve süreleri işin gereklerine göre evrilir, bu ziyaretler zamanla yarı-zamanlı çalışmalar haline getirilerek en değerli kaynağımızın zamanı en kısa sürede doğrudan üretim için kullanılmaya başlar ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<