Anasayfa / Hava Kargo / Katar Kargo son birkaç yıldır at taşımacılığında bir artış yakaladı

Katar Kargo son birkaç yıldır at taşımacılığında bir artış yakaladı

Katar Havayolları, yılın en çok beklenen binicilik olaylarından biri olan Arap US Open’ın sponsoru oldu.

Katar Havayolu şirketinin kabin ekibi açılış gecesi ödül törenine katıldı, VIP Pavilion’unda geleneksel Arap kahve servisi yaptı

Qatar Airways geçtiğimiz günlerde 2017 Dublin At Şovu’nun resmi havayolu ortağı ve Katar Goodwood Festivali’nin ortağıydı ve geçtiğimiz baharda, Longines FEI World Cup ™ için Qatar Airways Cargo Boeing 777 kargo uçağı ile Omaha, Nebraska’ya 50 at uçurdu.

Qatar Airways Cargo, her yıl Doha’da düzenlenen CHI Al Shaqab atlı etkinliklerini de destekliyor. Havayolu kargo servisi, atların ve eğiticilerin taşınmasında tam donanımlı ve deneyime sahip olup, birinci sınıf bir muamele ve uzmanlık kullanımını garanti ediyor.

Qatar Airways Cargo son birkaç yıldır at taşımacılığında bir artış yakaladı. 2016-17 yıllarında, yük taşıyıcı, 2015-16 boyunca yüzde 10’luk bir artışla 2.300 at daha taşıdı.

Qatar Airways Cargo, Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA) Canlı Hayvan Yönetmeliği’ne uygun olarak çeşitli hayvan taşımaktadır.

Hakkında Mehmet Kali

Bunada Gözatın

KAM AIR’DAN HAVA KARGO GSSA ATAMASI

Afganistan-Kabil merkezli havayolu şirketi Kam Air hava kargo konusunda hava kargo temsilciliğini sektörün lider firmalarından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<