Anasayfa / Güncel Havacılık Haberleri / Kadınlar Günü’nde Lufthansa yolcularına özel %20 indirim

Kadınlar Günü’nde Lufthansa yolcularına özel %20 indirim

Lufthansa Havayolları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kadın yolcularına ATÜ Duty Free’de tüm parfüm, makyaj, cilt bakımı, moda ve aksesuar ürünlerinde %20 indirim ayrıcalığı sunuyor.

 

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde ATÜ Duty Free’nin İstanbul ve Ankara gidiş mağazalarında geçerli olacak bu indirimden yararlanmak isteyen Lufthansa yolcularının kasada biniş kartlarını göstermeleri yeterli olacak. Ayrıca Lufthansa, Kadınlar Günü’nde yerde başladığı kutlamalara gökyüzünde de devam ederek İstanbul ve Ankara’dan Frankfurt’a seyahat edecek tüm kadın yolcularına çiçek hediye edecek.

 

Lufthansa Group, kadın mürettebatı ile uçuşa geçiyor

 

Dünya Kadınlar Günü’nde Lufthansa Group Havayolları Lufthansa, SWISS, Austrian Airlines, Eurowings ve Brussels Airlines’a ait uçaklar, tamamen kadınlardan oluşan 6 kişilik mürettebatı ile birlikte Berlin’e havalanacak. Frankfurt, Münih, Düsseldorf, Viyana, Zürih ve Brüksel’den havalanacak uçakların her biri iki kadın pilot tarafından uçurulacak.

 

Hem yer hem hava hizmetlerinde kadın çalışanların sayısını arttırmayı amaçlayan Lufthansa Group, 2021 yılına kadar yönetim pozisyonlarında yer alan kadın çalışanların sayısını da %24’e kadar arttırmayı hedefliyor.

 

 

Hakkında Zeynep Kali

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

Bunada Gözatın

“Bir Zafer Anıtı: İstanbul Havalimanı” belgeseli

“Bir Zafer Anıtı: İstanbul Havalimanı” belgeseli, 31 Mayıs Pazar günü ilk defa İGA İstanbul Havalimanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<