Anasayfa / Havacılık / Kaan Air’ın iştiraki Wiking Helikopter filosuna 2 helikopter daha kattı

Kaan Air’ın iştiraki Wiking Helikopter filosuna 2 helikopter daha kattı

Kaan Air’ın iştiraki Wiking Helikopter filosuna 2 helikopter daha kattı 30 milyon Euro’luk yatırım

Dünyanın önde gelen helikopter üreticilerinin “Exclusive” distribütörlüğünü üstlenen Kaan Air’ın Almanya’daki iştiraki Wiking Helikopter, iki adet AW139 helikopterini de bünyesine ekleyerek filosunu genişletmeye devam ediyor.

Leonardo Helicopters’in “Türkiye Exclusive” distribütörü olan Kaan Air’ın iştiraki Wiking Helikopter, iki adet AW139 modelini de ekleyerek filosundaki AW139 modelli helikopter sayısını altıya yükseltti. AW139 modeli helikopterlerinin teslimatının 2020 yılında tamamlanması bekleniyor.

Dünyadaki zorlu offshore (denizaşırı) operasyonlar için tercih edilen AW139 modeli, kabin genişliği ve konforuyla da dikkat çekiyor. Offshore, arama ve kurtarma, VIP yolcu taşımacılığı ve polis operasyon görevleri için kullanılan AW139 modeli; ileri düzeyde destek, bakım hizmetleri ve eğitim hizmetleri gibi yeni standartları da beraberinde getiriyor.

 

AW139 helikopterleri, uçuş ve görev teknolojisi, kabin genişliği, konforu ve performansı gibi birçok özelliği ile en çok tercih edilen modeller arasında. Leonardo Helicopters, bugüne kadar 70’ten fazla ülkeden 270 firma için 1100’den fazla AW139 siparişi aldı.

Hakkında Mehmet Kali

Bunada Gözatın

Turkish Technic ve Satair, Airbus Filo Bakımını Desteklemek İçin Ortaklık Anlaşması İmzaladı

Turkish Technic ve Satair, iki işletme arasında daha fazla ticari büyümeyi kolaylaştırmak için stratejik bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<