Anasayfa / Havacılık / İSTANBUL HAVALİMANI’NDA KIŞA HAZIRLIK ÇALIŞMALARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

İSTANBUL HAVALİMANI’NDA KIŞA HAZIRLIK ÇALIŞMALARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

İstanbul Havalimanı’nda kışa hazırlık çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürü Hüseyin Keskin, Türkiye’yi havacılık sektöründe zirveye taşıyan İstanbul Havalimanı’nı ziyaret ederek kışa hazırlık çalışmalarını yakından inceledi.

Türkiye’nin dünyaya açılan kapısı İstanbul Havalimanı, önemli bir ziyarete ev sahipliği yaptı. DHMİ Genel Müdürü Hüseyin Keskin, İstanbul Havalimanı’nda İGA tarafından yürütülen kışa hazırlık faaliyetlerini ve taksi yolları ile uçak park yerlerinde gece yapılan kar temizleme tatbikatını yerinde denetledi.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürü Hüseyin Keskin’in yaptığı açıklama;

Ülkemiz havacılığını dünyada ilk sıralara taşıyan Türkiye’nin zafer anıtı İstanbul Havalimanı’nda, İGA bünyesinde bulunan 129 kar mücadele ekipmanı arasından taksiyolu ve uçak park yerlerine uygun 45 araç ile gerçekleşen 36. kar temizleme tatbikatını denetledik.

DHMİ eğitimleriyle geliştirilen teknik ve stratejik uygulamalar ile uzman karla mücadele ekiplerinin 7 gün 24 saat her türlü göreve hazır olduklarını müşahede etmekten mutluluk duydum.

No alternative text description for this imageNo alternative text description for this imageNo alternative text description for this imageNo alternative text description for this image

Hakkında Mehmet Kali

Bunada Gözatın

THY UÇUŞLARINDAKİ YENİ SAĞLIK KURALLARI

THY Genel Müdürü Bilal Ekşi Sağlıklı uçuşun nasıl olacağını açıkladı; Sağlıklı uçuş için: MASKENİ TAK. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<