Anasayfa / Havacılık / HERKES İÇİN HAVACILIK DERNEĞİ KAHVALTISI

HERKES İÇİN HAVACILIK DERNEĞİ KAHVALTISI

“Herkes İçin Havacılık “ ’ fikrinden yola çıkarak, ulusal ve uluslararası alanda herkese havacılığı sevdirmek ve havacılık kültürünü yaymak adına genç havacıların kurduğu topluluk 3 Kasım Pazar günü güzel bir kahvaltı etkinliği ile bir araya geldi.

Eskişehir Anadolu Üniverstesi öğrencileri tarafından kurulan ve yönetilen bir dernek olan Herkes İçin Havacılık Derneği aynı zamanda havacılık alanında bu özelliklerde kurulmuş ilk ve tek sivil toplum kuruluşudur

Düzenlediği çeşitli etkinlikler ile havacılığa ilgi duyan herkesi bir araya getiren dernek, gün geçtikçe daha büyük alanlara yayılmakta ve varlığından söz ettirmektedir,

3 Kasım 2019 Pazar günü Tanışma Kahvaltısı etkinliği düzenlendi. Bu gibi organizasyonlarlar tüm üyeleri tanıştırmak, onlarla kaynaşmak ve farklı etkinliklerden haberdar etmek amacıyla devam etmekte.

Kendilerini kutluyoruz

http://herkesicinhavacilik.com

Hakkında Emre Sanisoğlu

Karadeniz Teknik Üniversitesi - İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Mezunu. Havacılık - Hava Taşımacılığı editörü. Kitaplarla iç içe, edebiyat, topluluk psikolojisi ve insan davranışları meraklısı. Havacılık sektörü içerisinde işini özenerek ve hevesle yapıyor. Değerleri olanlar, işine değer katar sözünü kendine ilke edinerek çalışma hayatını sürdürmekte ve hobi olarak havacılık konularında paylaşımlarda bulunmaktadır.

Bunada Gözatın

KULE PİLOTU ÜÇ KEZ UYARDI

Pakistan Uluslararası Havayolları’na (PIA) ait Karaçi’de düşen Airbus A320 tipi yolcu uçağıyla ilgili yeni bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<