Anasayfa / Dhmi Haberleri / FUNDA OCAK IN “24 TEMMUZ GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI” MESAJI

FUNDA OCAK IN “24 TEMMUZ GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI” MESAJI

Demokrasiyle yönetilen toplumlarda yasama, yürütme ve yargının yanında önemli bir güç olan Medya; kuruluşların tanıtımı ve markalaşması açısından da hayati bir işleve sahiptir.

 

İletişim teknolojilerinde yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek buna göre yapılanan ve güçlü kadrosuyla dünya çapında haklı bir şöhrete sahip bulunan Türk Basınının başarılarımızdaki katkısı çok büyüktür.

 

Onların yakın ilgi ve takibi sayesinde tüm dünyada ses getiren büyük proje, yatırım ve çalışmalarımız, ulusal ve uluslararası alanda tanınıyor, gıptayla takip ediliyor, örnek alınıyor.

 

Özellikle sektörümüzdeki gelişmeleri dikkatle izleyip, büyük bir emek ve yetkinlikle haberleştiren ulaştırma muhabirleri, AHL muhabirleri, köşe yazarları, TV programcıları, internet medyası çalışanları ve tüm medya mensuplarına minnettarım.

 

Bu duygularla; sansürün kaldırılışının 110. yılında tüm kıymetli medya mensuplarının “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı”nı gönülden kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

Funda OCAK
DHMİ Yönetim Kurulu Başkanı
ve Genel Müdürü

Hakkında Zeynep Kali

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

Bunada Gözatın

AIR ASTANA 17. YILINI KUTLUYOR

Air Astana on yedinci yıldönümünü kutladı ! Geçtiğimiz 17 yıl boyunca Air Astana, en yüksek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<