Anasayfa / Emirates Haberleri / Emirates’ten 40,000 fit yükseklikte Maç Keyfi

Emirates’ten 40,000 fit yükseklikte Maç Keyfi

Emirates’ten 40,000 fit yükseklikte Maç Keyfi

Emirates Havayolu, 2019 UEFA Avrupa Ligi Finali ve UEFA Şampiyonlar Ligi Finalinin uçakta canlı olarak yayınlanması için, “Gökyüzünde Stadyum” kurdu

İnsanları ve şehirleri birbirine bağlayan Emirates Havayolu, UEFA Avrupa Ligi Finalini 29 Mayıs’ta ve UEFA Şampiyonlar Ligi Finalini 1 Haziran’da uçak içerisinde canlı olarak yayınlayacak. Emirates uçuşlarındaki lig final maçları, uçak içi spor kanalı olan Sport 24 üzerinden canlı bir şekilde izlenebilecek.

Her ikisi de İngilizce yayınlanacak olan finaller için, Emirates, maç saatlerinde, İngiltere’ye ve İngiltere’den olan 23 Emirates uçuşunda Live TV bulunmasını sağlamak için, özel düzenlemeler gerçekleştirdi.

Gökyüzündeki Stadyum

Emirates şu anda, tüm Boeing 777’ler ve seçkin Airbus A380’ler de dahil, Live TV ile donatılmış 175 uçağa sahip. Tahminen 70,000 Emirates yolcusu, lig finallerini, uçuş sırasında izleyebilecek ve bu da Emirates’in “Göklerdeki Stadyumunu,” kapasite olarak, Avrupa Ligi Finalinin oynanacağı, Bakü’deki Olimpiyat Stadyumu ve Şampiyonlar Ligi Finalinin oynanacağı, Madrid’teki Wanda Metropolitano Stadyumu ile, kapasite anlamında karşılaştırılabilir hale getirecek.

Uçakta maçları izleyecek olan Economy Class yolcuları, endüstrinin en geniş koltuk arkası ekranları olan, 13.3 inçlik ekranlarla, maçların keyfini sürebilecekler. Emirates’in 23 inçlik Business Class ekranları ile 32 inçlik First Class ekranları da kendi sınıfında, endüstrideki en geniş ekranlar olmaya devam ediyor.

Emirates ayrıca, maçları, seçkin Airbus A380 uçaklarındaki, ikonik uçak içi Lounge’unda bulunan, 55 inçlik ekranlardan, yine canlı olarak yayınlayacak. First ve Business Class kabinlerde seyahat eden yolcular, 40,000 fit yükseklikteki en popüler sosyal alanda, diğer futbol düşkünleri ile bir araya gelerek, tuttukları takımlara tezahürat yapabilecekler.

Live TV bulunmayan Emirates A380’lerde, yolcuların, skor güncellemeleri için, ücretsiz verilen Wi-Fi hizmetine giriş yaparak, tüm aksiyonu takip edebilmeleri de mümkün. Wi-Fi bağlantısı, tüm Emirates uçaklarında mevcut. Her kabin sınıfındaki yolcular, ücretsiz, 2 saat boyunca sınırsız mesaj uygulaması ya da20MB Wi-Fi verilerini kullanarak, arkadaşları ve aileleri ile iletişim halinde kalabiliyor. Emirates Skywards üyeleri ise, üyelik statülerine ya da seyahat sınıflarına bağlı olarak, First Class ya da Business Class’ta seyahat ederken kullanabilecekleri ücretsiz Wi-Fi da dahil, özel ayrıcalıkların keyfini sürebiliyor.

Önümüzdeki ay, sporseverler , Emirates’le seyahat ederken, Sport 24 üzerinden, NBA Finalleri, Fransa Açık ve FIFA Kadınlar Dünya Kupası Finali gibi daha fazla etkinliği canlı olarak izleyebilecekler.

Live TV’ye ek olarak, Emirates’in ödüllü uçak içi eğlence sistemi ice, seyahat edenlerin, en son gişe rekorları kırmış filmler, TV programları ve sporseverlereyönelik, geniş bir spor içeriği ve belgesellerinden oluşan seçenekler arasından dilediğini seçebileceği, isteğe bağlı eğlenceye yönelik 4,000’den fazla kanala sahip.

Maç saatleri ile ilgili daha fazla bilgi için, buraya tıklayınız.

Emirates hakkında

Emirates, dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden biri ve 500’den fazla uluslararası ödülün sahibi. Emirates tüm dünyada, 85’den fazla ülkede 157 noktaya uçuyor.

Hakkında Zeynep Kali

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

Bunada Gözatın

Airbus, NASA’nın Orion uzay aracına üçüncü Avrupa Servis Modülü yapımı için ESA ile sözleşme imzaladı

Bremen, 26 Mayıs 2020 – Avrupa Uzay Ajansı (ESA), Amerikan mürettebatlı Orion uzay aracının üçüncü Avrupa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<