Anasayfa / Emirates Haberleri / Emirates, yeni First Class Özel Süit’ini, ilk kez ATM’de görücüye çıkarıyor

Emirates, yeni First Class Özel Süit’ini, ilk kez ATM’de görücüye çıkarıyor

Emirates, Arabian Travel Market 2018’de (ATM) yeni Boeing 777-300ER First Class Özel Süit’ini ilk kez sergileyecek.

İnsanları ve şehirleri birbirine bağlayan Emirates Havayolu, 22 – 25 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek bölgenin önde gelen seyahat ve turizm fuar Arabian Travel Market 2018’de yeni Boeing 777-300ER First Class Süit’ini ziyaretçilere sunuyor. Bu sene, ayrıca Emirates’in, ATM ile ortaklığının ve bağlılığının 25. Yılı olma özelliği taşıyor.

Fuarın kapılarını ilk kez açtığı 1993 yılında, Emirates, 32 destinasyona 15 uçuş gerçekleştirmiş ve 2 milyon yolcu taşımıştı. Bugün ise yılda 59 milyon yolcu taşıyan Emirates, 85 ülkedeki 159 destinasyona hizmet veren, en büyük uluslararası havayolu şirketlerinden birisi.

Emirates standı, ziyaretçilere, havayolunun son dönemde lanse ettiği ürün ve hizmetleri tecrübe etme fırsatı sunacak. Sergilenecek olan, ezber bozan, tamamen kapalı First Class özel süitleri, yerden tavana sürme kapılar, yumuşak deriden yapılma koltuklar, yüksek teknoloji ürünü kontrol panelleri ve ruh haline uygun aydınlatma sistemine sahip. En yeni teknolojiye sahip olan süitler, ayrıca dünyadaki ilkleri içeriyor: gerçek zamanlı fiberoptik kamera teknolojisinden yararlanan ‘sanal pencereler,’ NASA’dan ilham alınan ‘sıfır-yerçekimli’ oturma pozisyonu ve kişisel video-çağrı hizmeti. Süit içerisindeki tasarım ayrıntılarında ise, lüks otomobil markası Mercedes-Benz’den esinlenilmiş.

Emirates ayrıca, First Class Duşlu Spa ve geniş oturma bölümüne sahip Economy Class koltuklarının en son versiyonu gibi ikonik ürünlerinin yanı sıra, en son Boeing 777 Business Class koltuklarını ve A380 uçak içi lounge bölümünü de sergileyecek.

Ziyaretçiler, dokunmatik ekranlı yön haritası üzerinde oynanan 60 saniyelik interaktif bir oyunla, Emirates ağının nasıl olduğunu tecrübe edebiliyor. Geçen yıl şirket, Atina üzerinden Newark, Zagreb ve Phnom Penh’e yeni uçuş rotaları lanse etmişti ve Londra Stanstead ve Santiago de Chile de Emirates’in bu yıl hizmet vermeye başlayacağı noktalar olacak.

Emirates standı, ATM’deki Salon 3’te, stand numarası ME3310’da bulunuyor.

Emirates hakkında:

Dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden Emirates, bugüne kadar 500’ün üzerinde uluslararası ödül kazandı. Emirates, yolcularını altı kıtada, 85 ülkede 159 noktaya taşıyor. Emirates’in İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan haftada 11 uçuşu bulunuyor. Emirates’in İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı uçuşları ise haftada 5 kez olmak üzere Haziran 2018’de başlıyor.

main shot- This will also have a model to drop in for an additional shot (TBC) so bear this in mind when setting uo your file structure

Hakkında Zeynep Kali

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

Bunada Gözatın

Dronelar kozlarını Forum İstanbul’da paylaşacak

Dronelar kozlarını Forum İstanbul’da paylaşacak Forum İstanbul ve Tech Drone League’in düzenleyeceği drone yarışı, 15 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<