Anasayfa / Havacılık / Emirates, beş sene için 350 milyon avro ödeyecek

Emirates, beş sene için 350 milyon avro ödeyecek

Forma göğüs reklamı için Fly Emirates ile beş senelik yeni sözleşme imzalayan Real Madrid, her yıl kasasına 70 milyon Euro koyacak. Böylece eflatun-beyazlı forma dünyanın en değerlisi unvanını kazandı.

Şampiyonlar Ligi ve La Liga’nın son şampiyonu Real Madrid, sezona istediği gibi başlayamasa da forma sponsorluk anlaşması için tarihi bir adım attı…

Beyaz Şimşekler, forma göğüs reklamı için Birleşik Arap Emirlikleri’nin hava yolu şirketi Fly Emirates ile 2021-2022 sezonu sonuna dek geçerli olacak yeni sözleşme imzaladı.

İspanyol ekibi, Fly Emirates ile 5 yıllık yeni kontrat karşılığında 350 milyon Euro’yu kasasına koyacak. Yılda 70 milyon Euro’luk yeni anlaşma karşılığı Real Madrid, Manchester United’ın Chevrolet, Barcelona’nın ise Rakuten ile yaptığı anlaşmaları geride bıraktı.

Eflatun-beyazlı ekip, forma üretim sponsoru Adidas ile de masaya oturmaya hazırlanıyor. İspanyol devinin, bu anlaşma çerçevesinde ise Barcelona’nın Nike ile olan sponsorluğunu geride bırakmayı ve 105 milyon Euro civarında bir gelir elde etmeyi planladığı İspanyol basınına yansıyan haberler arasında.

 

Hakkında Mehmet Kali

Bunada Gözatın

Turkish Cargo’nun ilk B777 Kargo uçağının teslim tarihi 30 Kasım 2017

Turkish Cargo‘nun ilk B777 Kargo uçağı olacak olan( 1532 no’lu 60403 seri numaralı )  TC-LJL‘nin teslimat …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir