Anasayfa / Güncel Havacılık Haberleri / Dört Büyük Havayolundan Yüz Maskesi Şartı

Dört Büyük Havayolundan Yüz Maskesi Şartı

4 Mayıs’tan itibaren Amerika Birleşik Devletleri”nde seyahat edenler American Airlines, Delta, United Airlines ve JetBlue uçuşlarında yüz maskesi takmaları gerekecek . Kısıtlamaların gevşetilmeye başlandığı bu süreçte yeni uygulamarlarda gelecektir.

“Hiçbir şey çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sağlığı ve güvenliğinden daha önemli değildir. Yeni temizlik standardımıza ve seyahat ederken müşterilerimize daha fazla alan sağlamaya kararlıyız, ancak bu ekstra koruma katmanını eklemek için yeni yönergelerini ciddiye alıyoruz. Bu değişikliğin bizimle seyahat ederken müşterilere ve çalışanlara biraz daha fazla konfor sağlayacağına inanıyoruz. ” –  Bill Lentsch, Delta Havayolları Müşteri Deneyimi Başkanı

Havayolları da uçuş sırasında yolcuları daha güvenli tutmak için ek değişiklikler yapıyor. JetBlue, yolcular arasındaki sosyal mesafeyi kolaylaştırmak için satılan koltuk sayısını sınırlıyor.

Yeni düzenlemeler hakkında daha fazla bilgi için, seyahate çıkmadan önce havayolu şirketinizin web sitesine veya sosyal medya sayfasına bakın.

Hakkında Mehmet Kali

Bunada Gözatın

SunExpress, iç hat uçuşlarına başlıyor

Covid-19 salgınının yayılımını önlemek amacıyla getirilen kısıtlamalar kapsamında tüm yurt içi ve yurt dışı seferlerini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<