Anasayfa / Eurasia Airshow / Dev Uçak Antalya’da
Dünyanın en büyük uçaklarından bir tanesi olan Antonov AN124 uçağı Rusya'nın Vnukova Havalimanı'ndan kalktı ve sabah 08:30 lokal saatte Antalya Havalimanı'na indi. Halk günü dolayaısıyla kalabalık olan fuarda dev uçak ziyaretçi akınına uğradı.

Dev Uçak Antalya’da

Eurasia Airshow‘un beklenen misafiri bugün erken saatlerde Antalya Havalimanı‘na indi. Fuarda en fazla ilgi görmesi beklenen dev uçak Antonov 124 fuarın halka açıldığı gün Türkiye’ye geldi.

Fuarın halka açık olan son iki gününde Antonov 124‘ün yanısıra Leonardo, Alenia C-27J Spartan, Atak, MIG 29 ve CASA C-295M, Gripen, Sukhoi Superjet 100 (RRJ-95) gibi uçaklar havacılık meraklılarının ilgisine sunulacak.

Dünyanın en büyük uçaklarından bir tanesi olan Antonov AN124 uçağı Rusya’nın Vnukova Havalimanı‘ndan kalktı ve sabah 08:30 lokal saatte Antalya Havalimanı’na indi.

Halk günü dolayasıyla kalabalık olan fuarda dev uçak ziyaretçi akınına uğradı.

Dünyanın en büyük uçaklarından bir tanesi olan Antonov AN124 uçağı Rusya’nın Vnukova Havalimanı’ndan kalktı ve sabah 08:30 lokal saatte Antalya Havalimanı’na indi. Halk günü dolayaısıyla kalabalık olan fuarda dev uçak ziyaretçi akınına uğradı.

 

Hakkında Zeynep Kali

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

Bunada Gözatın

LUFTHANSA ZARAR AÇIKLADI

Almanya merkezli Lufthansa Havayolları, birinci çeyrekte 2,1 milyar euro zarar edildiğini bu sebeple kapsamlı bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<