Anasayfa / Güncel Havacılık Haberleri / Delta Ann Coulter’ın Eleştirilerine Cevap Verdi

Delta Ann Coulter’ın Eleştirilerine Cevap Verdi

Delta Ann Coulter’ın Eleştirilerine Cevap Verdi: ” Kabul edilemez ve Gereksiz”

Tartışmalı muhafazakâr yazar, geçtiğimiz günlerde bir uçuş sırasında koltukların karışıklığından ötürü 30 usd ödediği geniş koltuğu alamamış, sosyal medyada havayoluyla tüm bir hafta sonu uzun süren bir tartışma başlatmıştı.
Delta Air Lines, Pazar günü Ann Coulter‘e cevap verdi ve muhafazakâr yazarın tüm hafta sonu boyunca süren hakaret ve ateşli eleştirilerini “kabul edilemez ve gereksiz” olarak nitelendirdi.

Pazar gecesi yazdığı tweette havayolu, Coulter’e referansla, Cumartesi günü La Guardia -Florida uçuşu için ayırttığı ekstra geniş koltuğu alamadığı için; “tercih ettiğiniz koltuğu alamadığınız için üzgünüz ve ödemiş olduğunuz 30 usd size iade edilecektir” dedi. Takip eden tweette  Delta “Ayrıca, diğer müşterilerimiz ve çalışanlarımız hakkındaki hakaretleriniz kabul edilemez ve gereksiz” diye ekledi.

Koltuk karışıklığın ardından Coulter, hafta sonunun çoğunu Delta’ya tek kişilik bir haçlı seferi düzenleyerek geçirmiş, doğrudan uçuş ekibini, sosyal medya ekibini ve hatta CEO’su Ed Bastian’ı hedef alarak Twitter hesabında tekrar tekrar mesaj yayınlamıştı.

İçerik:hollywoodreporter.com

 

 

 

Hakkında Zeynep Kali

Bunada Gözatın

Emirates’ten uçakta “50 Mbps” internet 

Emirates, birçok insanın karada alamadığı internet hızını gökyüzünde 50 Mbps olarak sunmaya hazırlanıyor. Birleşik Arap …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir