Anasayfa / Kargo / CHAMP Cargosystems, Türkiye için Satış Temsilcisi atadı.

CHAMP Cargosystems, Türkiye için Satış Temsilcisi atadı.

CHAMP Cargosystems, Türkiye için Satış Temsilcisi atadı.

 

Sebnem SAYLI, Champ Cargosystems’in Türkiye Satış Temsilcisi olarak atandı.

Sayli, hava kargo sektöründe 20 yıldan fazla deneyime ve satış ve pazarlama alanında 11 yıldan fazla deneyime sahip.Kariyerine Türk Hava Yolları’nda başladı ve 18 yil boyunca Turkish Cargo’da çeşitli departmanlarda yönetici olarak çalıştı.

Qatar Airways’in merkezinde bir yil süre ile Kargo Is Gelistirme Müdürü olarak çalıştıktan sonra, Atlasglobal Havayolları için bir kargo departmanı kurmak ve bu yeni ürünü yerel ve uluslararası hava kargo pazarına tanıtmak üzere 3,5 yil süre ile Kargo Baskanligi gorevini yürüttü.

Sebnem Sayli hava kargo sektöründeki deneyimini ve bilgi birikimini, en büyük Cargo Community Integration (CCI) platformlarından biri olan Traxon CargoHUB’a ve geniş kapsamlı yenilikçi eCargo çözümleri sunan CHAMP Cargosystems’e taşıyor.

 

Hakkında Zeynep Kali

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

Bunada Gözatın

Charter Uçuş nedir? Uygun uçak nasıl bulunur?

Son yıllarda Charter uçak kiralamaları turizm ve hava yoluna olan ilginin artmasıyla birlikte bir hayli …

One comment

  1. 35 yıldır Int’l Air Cargo Transportation endüstrisindeyim. Çalıştıkları pozisyonun değilde çalışmadıkları pozisyonun ünvanlarını kullananlar nedense Türkiyede çok fazla. Geçmişte nerde ve hangi pozisyonda çalıştığını bildiğiniz ve öyle kendilerini lanse ettikleri gibi engin bilgilere sahip olmayan bu küçük insanlar üst düzey pozisyonlarda çalıştıkları firmalara kaç milyon USD kazandırmışlar acaba? Uluslararası hangi başarılara imza atmış ? Çalıştıklarını söyledikleri yabancı hava yollarınada hatır gönül işi giriliyor. Zaten o hava yolu Türkiyede ofis açacağı ve başınada milli yaşıyıcımızın muhtelif yurt dışı noktalarında müdürlük yapmış bir beyefendi geçmeden önce bu kızcağıza yapılan bir kıyak. Tabi sonu fiyasko…tornistan ülkesine geri gönderildi. 9 ayda o hava yollarına en ufak bir katkısı olmayınca ülkesine geri paslandı. Hadi geçmiş olsun. Bu tür haberleri verirken biraz araştırmakta fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<