Anasayfa / Kargo / CHAMP Cargosystems, Türkiye için Satış Temsilcisi atadı.

CHAMP Cargosystems, Türkiye için Satış Temsilcisi atadı.

CHAMP Cargosystems, Türkiye için Satış Temsilcisi atadı.

 

Sebnem SAYLI, Champ Cargosystems’in Türkiye Satış Temsilcisi olarak atandı.

Sayli, hava kargo sektöründe 20 yıldan fazla deneyime ve satış ve pazarlama alanında 11 yıldan fazla deneyime sahip.Kariyerine Türk Hava Yolları’nda başladı ve 18 yil boyunca Turkish Cargo’da çeşitli departmanlarda yönetici olarak çalıştı.

Qatar Airways’in merkezinde bir yil süre ile Kargo Is Gelistirme Müdürü olarak çalıştıktan sonra, Atlasglobal Havayolları için bir kargo departmanı kurmak ve bu yeni ürünü yerel ve uluslararası hava kargo pazarına tanıtmak üzere 3,5 yil süre ile Kargo Baskanligi gorevini yürüttü.

Sebnem Sayli hava kargo sektöründeki deneyimini ve bilgi birikimini, en büyük Cargo Community Integration (CCI) platformlarından biri olan Traxon CargoHUB’a ve geniş kapsamlı yenilikçi eCargo çözümleri sunan CHAMP Cargosystems’e taşıyor.

 

Hakkında Zeynep Kali

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

Bunada Gözatın

WCS, Air Canada ile SPA anlaşması yaptı

Pegasus Havayolları’na total cargo management hizmeti veren World Cargo Solution Türkiye’yi Amerika ve Kanada’ya taşıyacak. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<