Anasayfa / Kargo / Canlı hayvan uzmanlığını 66 zürafa taşıyarak gösterdi

Canlı hayvan uzmanlığını 66 zürafa taşıyarak gösterdi

AirBridgeCargo Havayolları (ABC), Boeing 747 uçaklarından birinde 66 zürafayı başarıyla taşıdı.

Charter uçuşu, Temmuz ayı sonunda Johannesburg yakınlarındaki Güney Afrika’nın Tambo Uluslararası Havaalanı’ndan ABC’nin Moskova Şeremetyevo kargo merkezi aracılığıyla Zhengzhou’ya gerçekleştirildi.

Toplamda 38 ton ağırlığında olan 66 bebek zürafalar, Zhengzhou bölgesindeki çeşitli hayvan parklarına gidiyorlardı. Boyları üç metreye varan zürafalar ,  güvenli ve konforlu bir taşıma sağlamak adına gönderici tarafından özel nakliye konteynerleri temin edildi. Uzun boyunlu hayvanlar, her bir konteynerde üçlü gruplar halinde seyahat ettiler. Bakıcılarının yanı sıra , yolculukları sırasında bol miktarda su ve besleyici yiyecekler eşlik etti.

Havayolunun uzman ABC CARE ekibi, tüm uçuş ve elleçleme prosedürlerinin IATA’nın Canlı Hayvan Yönetmeliği’ne uygun olarak organize edilmesini sağladı. ABC CARE uzman ekibi kabulden teslimata kadar zürafalar için mükemmel bir seyahat ortamı yarattılar ve Çin’e güvenli bir şekilde ulaşmalarını sağladılar.

ABC Havayolları , 2018’in ilk yarısında, canlı hayvan taşımacılığında% 18’lik bir artış yakaladı. Bu sayede canlı hayvan taşımacılığındaki uzmanlığını kanıtlamış ve ününe ün katmış oldu.

www.airbridgecargo.com

Hakkında Mehmet Kali

Bunada Gözatın

Türk Hava Yolları’ndan ilave Boeing 777 siparişi

Türk Hava Yolları’ndan ilave Boeing 777 siparişi Elde ettiği rekor mali sonuçlar ve güçlü talep …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<