Anasayfa / Turizm / BU SEMİNERLE TURİZM SEKTÖRÜ SORUNLARINA ÇÖZÜM ARIYOR

BU SEMİNERLE TURİZM SEKTÖRÜ SORUNLARINA ÇÖZÜM ARIYOR

Özyeğin Üniversitesi, Türkiye turizminin şimdiye kadar yaşadığı en derin krizin etkilerinin boyutlarına ve çıkış yollarına ışık tutacak. Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’nun girişimiyle; Ttt Tourism Trends Talks canlı web yayınları serisi kapsamında, 4 Mayıs Çarşamba günü, on-line ortamda “Turizm Kaostan Nasıl Çıkar?” sorusuna yanıt aranacak.
Webcast_Konferans___Afi__Özyeğin Üniversitesi bir ilke daha imza atıyor. Özyeğin Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’nun önderliğinde, “Turizm Kaostan Nasıl Çıkar?” başlığıyla, Türkiye turizminin yaşadığı sorunlar, on-line ortamda tartışmaya açılıyor. Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Türkiye’de ilklerden biri olacak bu etkinlikle, akademi dünyası ile turizm sektörünün işbirliğine yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.

Ttt Tourism Trends Talks canlı web yayınları serisi ile akademik ve profesyonel dünyanın ileri gelenleri, Türkiye ekonomisi açısından kritik öneme sahip turizm sektörünü masaya yatırıyor. Özyeğin Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, bu yayınları on-line ortamdan paylaşarak, ilgili tüm kesimlerden geniş bir katılımla konuların tartışılmasını sağlamayı amaçlıyor.

İlk canlı web yayını 4 Mayıs’ta

Serinin ilk canlı web yayını 4 Mayıs 2016, Çarşamba günü saat 15:00’da gerçekleşecek.http://Tourismtrendstalks.ozyegin.edu.tr bağlantısına erişimle izlenebilecek olan yayında; konuşmacılar, turizmin sektörünün, kıyı ve şehir otelleri ile acenteler temelinde yaşadığı sıkıntıları tartışacak, güncel durumu değerlendirerek çözüm önerilerini geliştirecekler.

Moderatörlüğünü Özyeğin Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Direktörü M. Teoman Alemdar’ın yapacağı ilk yayına; TÜRSAB Önceki Başkanı Talha Çamaş, AKTOB Yönetim Kurulu Başkanı ve ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yusuf Hacısüleyman ile The Marmara Collection Oteller Genel Müdürü Ata Eremsoy konuşmacı olarak katılacak.

Hakkında Zeynep Kali

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

Bunada Gözatın

Dünyanın En Az Nüfuslu 10 Ülkesi

Dünyanın En Az Nüfuslu 10 Ülkesi İstanbul’un nüfusu bile 15 milyonken dünya üzerinde nüfusu 100 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<