Anasayfa / Güncel Havacılık Haberleri / Antonov Havayolları’nın geliri %42 arttı

Antonov Havayolları’nın geliri %42 arttı

Havacılık, Antonov gelirinin% 42 artmasına yardımcı oldu

Antonov Havayolları‘nın geliri, 2018’in ilk beş ayında en önemli sektörlerinden biri olan havacılık sektörünün sayesinde yüzde 42 büyüdü.

Taşıyıcının büyümesi ve 2017 yılında yüzde 81’lik bir gelir artışı yaşaması, Dreamlifts Limited ile olan stratejik ortaklığı ve Birleşik Krallıktaki Londra Stansted Havalimanı’nda bir  merkez kurmasının sonucudur.

Ağır ve süper ağır taşıma operatörü, filo modernizasyon programını  için Batılı tedarikçilerle çalışarak uçağın gelecekte de uçmasını sağlamaya çalışıyor.

Programın bir parçası olarak, filosundaki iki Antonov, AN-124 ‘ün taşıma kapasitesini  120’den 150 tona çıkardı ve bunu diğer beşine de uygulayacak.

Ukrayna ve ABD arasındaki Açık Gökyüzü Anlaşması kapsamında, Antonov Havayolları ABD’ye sınırsız sefer için örtülü muafiyet tanınan tek AN-124 operatörüdür.

Anlaşmaya göre, ABD Ulaştırma Bakanlığı otorizasyonu gerekmeksizin, Antonov Havayolları’nın ABD’ye veya ABD’den herhangi bir yere kargo taşımasını, sadece birkaç saat öncesinde bildirmesine izin veriyor.

İçerik:www.aircargoweek.com

Hakkında Zeynep Kali

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

Bunada Gözatın

Türk Hava Yolları Meksika Uçuşları Başlıyor

Dünyadaki diğer tüm havayolu şirketlerinden daha fazla ülkeye ve uluslararası varış noktasına uçan Türk Hava …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<