Anasayfa / Firma Haberleri / Amadeus Hertz’i erişime açıyor

Amadeus Hertz’i erişime açıyor

Amadeus Hertz’i erişime açıyor

Amadeus ile Hertz Corporation, dünya çapındaki kiralık filo envanterini ve ücretlerini dağıtmak ve hız, etkinlik ve veri zekası alanındaki en yeni teknolojiyi kullanmak amacıyla Amadeus ile anlaşma imzaladı.

Amadeus, dünya çapındaki seyahat acenteleri ve gezginlerin Hertz’in Dollar, Thrifty, Firefly ve Hertz markalarında yer alan tam envanterine erişebilmesi için Hertz Corporation ile yeni bir sözleşme imzaladığını duyurdu.

AÇIK TEKNOLOJİYİ KULLANAN İLK ARAÇ KİRALAMA SAĞLAYICISI

İmzalanan sözleşme sonrasında Hertz’in Kuzey Amerika, Avrupa, Karayipler, Latin Amerika, Afrika, Orta Doğu, Asya, Avustralya ve Yeni Zelanda’daki yaklaşık 10 bin 200 kurumsal ve franchise konumuna seyahat danışmanları tek tıkla ulaşacak.Ayrıca, Hertz daha hızlı yollarla seçenekler ve özellikler sunmak için XML üzerinden açık teknolojiyi kullanan ilk araç kiralama sağlayıcısı oldu. Amadeus Hareketlilik ve Sigorta Başkanı Peter Altmann: “Amadeus’ta biz tercihlere inanırız. Hareketlilik sektöründeki amacımız, araba kiralama sağlayıcılarına tekliflerini olası en dinamik yolla kişiselleştirme ve içerik ve ücretlerini Amadeus Travel Platform üzerinden doğruluk, esneklik ve hızla dağıtma konusunda yardımcı olmak. Gelişmiş teknoloji kapasitemiz sayesinde, Hertz seyahat acenteleri ile yolculara en son özellikleri daha hızlı yollarla sunabiliyoruz.” dedi.

Bu sözleşme aracılığıyla Hertz, maliyetlerini azaltacak ve filo yönetimini geliştirecek Amadeus’un dijital medya ve iş zekası ürünlerine erişim kazanacak. Amadeus Revenue Integrity olası işlevsiz rezervasyonları tespit etmek için Hertz’in rezervasyonlarını işleyecek. Bu sayede Hertz kiralanmayacak envanterini serbest bırakarak yeniden satma imkanına kavuşacak.

 

Hakkında Zeynep Kali

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

Bunada Gözatın

TAV Airports Holding Almatı Havalimanı’nı satın alıyor

Türk-Kazak İşadamları Birliği (TÜKİB) internet sitesinde yayınlanan açıklamada TAV Havalimanları Holding’in Almatı Havalimanı’nı satın almak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<