Anasayfa / Güncel Havacılık Haberleri / Aeroflot APEX’ten Beş Yıldız Aldı
Apex Expo. Apex/IFSA Awards Ceremony for Aeroflot Airlines

Aeroflot APEX’ten Beş Yıldız Aldı

Aeroflot, APEX’ten tekrar Beş Yıldızlı Küresel Havayolu ödülü aldı

Aeroflot, üst üste üçüncü yıldır Havayolu Yolcu Deneyimi Derneği’nden (APEX) Beş Yıldızlı Global Havayolu ödülü alıyor. Aeroflot, uluslararası statüde ödüllendirilen tek Rus havayolu şirketi olmaya devam ediyor. Bu ödül Aeroflot’un, dünyadaki birçok premium taşıyıcı gibi , yüksek seviyede müşteri hizmeti ve operasyon ölçeğinin olduğunun bir göstergesi.

Aeroflot’un 5 Yıldız sıralaması, 9 Eylül’de ABD’nin Los Angeles kentinde, endüstrinin en büyük PaxEx etkinliği olan APEX EXPO’nun bir parçası olarak düzenlenen törenle 2020’ye uzatıldı.
Aeroflot, APEX Official Airline Ratings’de çok sayıda geniş gövdeli uçağı olan ve global rota ağına sahip havayollarını kapsayan en prestijli Global Havayolu kategorisindeki sıralamasını yineledi.

2019 itibariyle, sadece 25 havayolunun APEX’ten Beş Yıldızlı Küresel Havayolu statüsü bulunmaktadır.
Aeroflot CEO’su Vitaly Saveliev, “APEX’ten Beş Yıldızlı Global Havayolu derecelendirmesinin tekrar tekrar onaylanması bizim için özellikle önemli,” dedi. “Müşteri hizmetlerimizin ve küresel pazardaki güçlü konumumuzun nihai bir tanımıdır. Zorlu jeopolitik ortama rağmen, uluslararası seyahat eden yolcularımızın üstün ürün kalitemizi, operasyonel dakikliğimizi ve geniş bağlantı fırsatlarımızı seçtiğini görüyoruz. Aeroflot’ın yüksek kaliteli hizmet sürekliliği, 2023 Stratejimiz olan; uluslararası transit trafiğimizi yıllık 10-15 milyon yolcuya ulaştırma hedefini yerine getirmek için etkili bir araçtır ”dedi.

Apex Expo. Apex/IFSA Awards Ceremony for Aeroflot Airlines

Hakkında Zeynep Kali

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

Bunada Gözatın

CEZAYİR HAVAYOLU KARGO TEMSİLCİSİ KARGO SİSTEM OLDU

Kargosistem Taşımacılık İç ve Dış Tic A.Ş. verdiği hizmetleri hep ileriye götürme ve daha iyiye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<