Anasayfa / TAV Haberleri / addresistanbul’dan TAV Passport Kart Hediye

addresistanbul’dan TAV Passport Kart Hediye

Yaşam alanları için ihtiyaç duyacağınız tüm dekorasyon ürünlerini tek bir adreste buluşturan addresistanbul Ev Dekorasyon Merkezi, bünyesindeki kampanyaya katılan mağazalardan yapacağınız mobilya ve dekorasyon alışverişlerinizde toplam 5.000 TL’ye TAV ‘Primeclass’ Karşılama& Uğurlama Hizmeti , 15.000 TL’ ye ise 1 yıllık TAV Passport Kart hediye edecek.

30 Nisan – 30 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak olan kampanya, addresistanbul Ev Dekorasyon Merkezi’nde alışverişi daha da keyifli hale getirecek. TAV Passport kart sahipleri,businesscheck- in, özel pasaport- güvenlik kontrolü, ücretsiz lounge kullanımı, ücretsiz ring hizmeti, yılda otuz gün ücretsiz otopark& vale, seçkin alışveriş merkezlerinde anlaşmalı vale noktalarında yılda 12 sefere kadar ücretsiz vale hizmeti gibi bir çok ayrıcalıklı hizmetten faydalanabiliyor.

Ev dekorasyonu alışverişini keyifli hale dönüştüren addresistanbul Ev Dekorasyon Merkezi ayrıcalık ve keşif dolu dünyasıyla sizleri bekliyor.

Hakkında Zeynep Kali

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

Bunada Gözatın

Madame Tussauds İstanbul’dan Bol Yıldızlı Bayram Hediyesi

Madame Tussauds İstanbul’dan Bol Yıldızlı Bayram Hediyesi Madame Tussauds İstanbul, Ramazan Bayramı’na özel hazırladığı kampanya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<